Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

200BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Kapalı çift kanallı pervane çamur ve lifli maddeler içeren pis suyun tıkanma olmadan verimli bir şekilde pompalanabilmesini sağlar.

200BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelRenk kodu eğrisiİç çap mmGüç çıkışı kWFazlardev/dkMaks. Basma Yüksekliği mMaks. kapasite l/dk Kalkış şekliKuru ağırlık kg *Fan geçişi mm
bağımsızkılavuz ray teçhizatlıbağımsızkılavuz ray teçhizatlı
200BYMK67.3 200BYMK67.3 200 7,3 3 960 9,4 7167 yıldız/üçgen 318,0 318,0 100
200BYMK610 200BYMK610 200 10 3 960 11,5 8000 yıldız/üçgen 332,0 332,0 100
200BYMK613.6 200BYMK613.6 200 13,6 3 960 14,2 9000 yıldız/üçgen 348,0 348,0 100
200BYMK616.8 200BYMK616.8 200 16,8 3 960 17,0 8333 yıldız/üçgen 681,8 499,9 100
200BYMK619.5 200BYMK619.5 200 19,5 3 960 19,3 9000 yıldız/üçgen 700,0 518,1 100
200BYMK622.6 200BYMK622.6 200 22,6 3 960 21,6 10000 yıldız/üçgen 726,0 544,1 100
200BYMK625.8 200BYMK625.8 200 25,8 3 960 23,9 10883 yıldız/üçgen 730,9 549,0 100
200BYMK633.2 200BYMK633.2 200 33,2 3 960 25,6 12500 yıldız/üçgen 859,7 677,7 100
200BYMK640.5 200BYMK640.5 200 40,5 3 960 27,9 12917 yıldız/üçgen 1061,9 916,4 100
200BYMK649.5 200BYMK649.5 200 49,5 3 960 30,1 14667 yıldız/üçgen 1087,9 942,4 100
ø Çıkış ağzı mm 200mm
Pompalanan Sıvısı Akışkan Tipi Kentsel atık su
Sıcaklık 0-40°C
Pompa Bileşenler Fan Çift kanallı pervane
Mil keçesi Çift mekanik salmastra
Rulmanlar Korumalı bilyalı rulmanlar
Malzeme Fan Gri demir döküm EN-GJL-250
Gövde Gri demir döküm EN-GJL-250
Mil keçesi Yağ banyosunda SiC, üst
Aşınma Bronz
Motor Tip, Kutup Sayısı Endüksiyon motoru, 6 kutuplu, IP68
Yağlama Türbin yağı (ISO VG32)
Yalıtım Yalıtım sınıfı H
Faz / Gerilim 3-faz / 400V / 50Hz / s.d.
Motor Koruyucusu (dahili) Minyatür koruyucu
Malzeme Gövde Gri demir döküm EN-GJL-250
Mil Paslanmaz çelik EN-X14Cr­Mo­S17, Paslanmaz çelik EN-X20Cr13
Kablo Kauçuk, 10m H07RN8-F
Çıkış Bağlantısı Flanş DIN/ANSI DN200 (PN10)
Opsiyonel Aksesuarlar Yatay montaj / dikey montaj

mm cinsinden boyutlar:

  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: en düşük su seviyesi
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
200BYMK67.399074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK610105074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK613.6114074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK616.8120890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK619.5133387855065029120020036930169284212093675601417
200BYMK622.6133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK625.8133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK633.2133890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK640.51405103060077935320025036931869286412313506801539
200BYMK649.51535103060077935320025036931869286412313506801539


Unutmayınız: Çıkış dirseği, oturma ayağı ve ayak seti aksesuardır ve ayrı olarak sipariş verilmesi gerekir

Boyutlar - mm olarak kılavuz ray teçhizatı tipi:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
200BYMK67.37604505472412002503107601651000380115771876310
200BYMK6107604505472412002503107601651060380115831936310
200BYMK613.676045054724120025031076016511503801159211026310
200BYMK616.890055065029120020035090015012205001209931103360
200BYMK619.5900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK622.6900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK625.8900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK633.2900550650291200200350900150140350012011561266410
200BYMK640.510306007793532002504301030172155045012011511261410
200BYMK649.510306007793532002504301030172155045012012811391410
  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: en düşük su seviyesi