Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Vďaka uzavretému jednokanálovému obežnému kolesu sa odpadová voda s obsahom sedimentu a vláknitých látok odčerpáva efektívne a bez upchávania.

150BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelFarebný kód, výkonnostná krivkaVýtlačné hrdlo mmMenovitý výkon kWFázaot/minDopravná výška čerpadla max. mČerpané množstvo max. 1/minSpôsob štartovaniaSuchá hmotnosť v kg *Priechodnosť obežného kolesa v mm
volne stojacis tyčovým vedenímvolne stojacis tyčovým vedením
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 hviezda/trojuholník 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 hviezda/trojuholník 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 hviezda/trojuholník 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 hviezda/trojuholník 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 hviezda/trojuholník 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 hviezda/trojuholník 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 hviezda/trojuholník 456,0 465,5 100
ø Výtlačné hrdlo 150mm
Čerpané médium Teplota 0-40°C
Druh média Komunálna odpadová voda
Čerpadlo Komponenty Obežné koleso Jednokanálové obežné koleso
Tesnenie hriadeľa Dvojité mechanické tesnenie
Ložisko Zapúzdrené gulôčkové ložisko
Materiál Obežné koleso Sivý odliatok železa EN-GJL-250
Teleso Sivý odliatok železa EN-GJL-250
Tesnenie hriadeľa SiC, horné v olejovej vani
Opotrebovanie Bronz
Motor Ochrana motora (vstavaná) Tepelné čidlo
Izolácia Izolačná trieda H
Fáza / napätie Trojfázový / 400V / 50 Hz / priamy štart
Typ, póly Indukčný motor, 4-pólový, IP68
Mazanie Turbínový olej (ISO VG32)
Materiál Teleso Sivý odliatok železa EN-GJL-250
Hriadeľ Nerezová oceľ DIN 1.4021, Nerezová oceľ EN-X14Cr­Mo­S17
Kábel Guma 10m, H07RN8-F
Prípojka tlaku Príruba DIN/ANSI DN150 (PN10)
Príslušenstvo na želanie Horizontálna inštalácia/Vertikálna inštalácia

Rozmery v mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: Minimálna výška vody
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Prosím pozor: výtlačné kolená, spojkové pedále, nohy patria medzi príslušenstvo a musia byť objednané oddelene.

Rozmery - s vodiacimi tyčami v mm:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: Minimálna výška vody