Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

200BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zatvoreno radno kolo sa dva kanala osigurava da otpadna voda koja sadrži mulj i vlaknaste supstance može efikasno da se ispumpa bez začepljivanja.

200BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelBoja na Q/H krivojIzlazni otvorIzlazna snaga (kW)Broj fazao/minMax. visina dizanja (m)Maksimalni kapacitet (l/min)Način startovanjaTežina suve pumpe u kg*Maksimalni prolaz radnog kola (mm)
slobodnostojećavođice za manipulacijuslobodnostojećavođice za manipulaciju
200BYMK67.3 200BYMK67.3 200 7,3 3 960 9,4 7167 Y / D 318,0 318,0 100
200BYMK610 200BYMK610 200 10 3 960 11,5 8000 Y / D 332,0 332,0 100
200BYMK613.6 200BYMK613.6 200 13,6 3 960 14,2 9000 Y / D 348,0 348,0 100
200BYMK616.8 200BYMK616.8 200 16,8 3 960 17,0 8333 Y / D 681,8 499,9 100
200BYMK619.5 200BYMK619.5 200 19,5 3 960 19,3 9000 Y / D 700,0 518,1 100
200BYMK622.6 200BYMK622.6 200 22,6 3 960 21,6 10000 Y / D 726,0 544,1 100
200BYMK625.8 200BYMK625.8 200 25,8 3 960 23,9 10883 Y / D 730,9 549,0 100
200BYMK633.2 200BYMK633.2 200 33,2 3 960 25,6 12500 Y / D 859,7 677,7 100
200BYMK640.5 200BYMK640.5 200 40,5 3 960 27,9 12917 Y / D 1061,9 916,4 100
200BYMK649.5 200BYMK649.5 200 49,5 3 960 30,1 14667 Y / D 1087,9 942,4 100
Izlazni otvor ø 200mm
Vrsta medijuma Tip tečnosti Gradska kanalizacija
Temperatura 0-40°C
Pumpa Delovi Radno kolo Dual channel radno kolo
Zaptivač Dvostruka mehanička zaptivka
Ležaji Zatvoreni kuglični ležaj
Materijal Radno kolo Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Kućište Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Zaptivač Silicijum-karbidni (SiC), gornji u uljanom kupatilu
Habajući prsten Bronza
Motor Izolacija Klasa izolacije H
Zaštita motora (ugrađena) Termo zaštite u namotaju
Broj faza/Napon 3-faze/400V/50Hz/ Y-D start
Tip, broj polova Indukcioni 6-polni motor, IP68
Podmazivanje Ulje za turbine (ISO VG32)
Materijal Kućište Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Osovina Nerđajući čelik EN-X14Cr­Mo­S17, Nerđajući čelik DIN 1.4021
Kabal Guma, H07RN8-F
Spoj na izlazu Prirubnica DIN/ANSI DN200 (PN10)
Opcioni dodaci Horizontalna montaža/Vertikalna montaža

Dimenzije (mm):

  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: minimalni nivo vode u trajnom radu
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
200BYMK67.399074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK610105074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK613.6114074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK616.8120890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK619.5133387855065029120020036930169284212093675601417
200BYMK622.6133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK625.8133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK633.2133890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK640.51405103060077935320025036931869286412313506801539
200BYMK649.51535103060077935320025036931869286412313506801539


Obratite pažnju: crevo za pražnjenje, izlazna krivina i postolje pumpe su dodatci i moraju se naručiti odvojeno

Dimenzije-pumpa sa vođicama (mm):

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
200BYMK67.37604505472412002503107601651000380115771876310
200BYMK6107604505472412002503107601651060380115831936310
200BYMK613.676045054724120025031076016511503801159211026310
200BYMK616.890055065029120020035090015012205001209931103360
200BYMK619.5900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK622.6900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK625.8900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK633.2900550650291200200350900150140350012011561266410
200BYMK640.510306007793532002504301030172155045012011511261410
200BYMK649.510306007793532002504301030172155045012012811391410
  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: minimalni nivo vode u trajnom radu