Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zatvoreno radno kolo sa jednim kanalom osigurava da otpadna voda koja sadrži mulj i vlaknaste supstance može efikasno da se ispumpa bez začepljivanja.

150BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelBoja na Q/H krivojIzlazni otvorIzlazna snaga (kW)Broj fazao/minMax. visina dizanja (m)Maksimalni kapacitet (l/min)Način startovanjaTežina suve pumpe u kg*Maksimalni prolaz radnog kola (mm)
slobodnostojećavođice za manipulacijuslobodnostojećavođice za manipulaciju
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 Y / D 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 Y / D 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 Y / D 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 Y / D 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 Y / D 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 Y / D 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 Y / D 456,0 465,5 100
Izlazni otvor ø 150mm
Vrsta medijuma Tip tečnosti Gradska kanalizacija
Temperatura 0-40°C
Pumpa Delovi Radno kolo Jednokanalni rotor
Zaptivač Dvostruka mehanička zaptivka
Ležaji Zatvoreni kuglični ležaj
Materijal Radno kolo Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Kućište Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Zaptivač Silicijum-karbidni (SiC), gornji u uljanom kupatilu
Habajući prsten Bronza
Motor Izolacija Klasa izolacije H
Zaštita motora (ugrađena) Termo zaštite u namotaju
Broj faza/Napon 3-faze/400V/50Hz/ Y-D start
Tip, broj polova Indukcioni 4-polni motor, IP68
Podmazivanje Ulje za turbine (ISO VG32)
Materijal Kućište Sivi gvozdeni odlivak EN-GJL-250
Osovina Nerđajući čelik DIN 1.4021, Nerđajući čelik EN-X14Cr­Mo­S17
Kabal Guma, H07RN8-F
Spoj na izlazu Prirubnica DIN/ANSI DN150 (PN10)
Opcioni dodaci Horizontalna montaža/Vertikalna montaža

Dimenzije (mm):

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: minimalni nivo vode u trajnom radu
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Obratite pažnju: crevo za pražnjenje, izlazna krivina i postolje pumpe su dodatci i moraju se naručiti odvojeno

Dimenzije-pumpa sa vođicama (mm):

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: minimalni nivo vode u trajnom radu