Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 3-fazna / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zatvoreno jednokanalno radno kolo osigurava da se kanalizacijska voda koja sadrži blato i vlaknaste tvari može učinkovito pumpati bez začepljenja.

150BYK | 3-fazna / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelKrivulja označena bojomProvrt mmIzlazna snaga kWFazer.p.m.Dobavna visina maks. mKapacitet maks. l/minMetoda pokretanjaTežina suve pumpe u kg*Prolaz radnoga kola mm
samostojećas priključkom vodilicesamostojećas priključkom vodilice
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 zvijezda/trokut 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 zvijezda/trokut 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 zvijezda/trokut 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 zvijezda/trokut 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 zvijezda/trokut 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 zvijezda/trokut 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 zvijezda/trokut 456,0 465,5 100
ø Provrt za ispust mm 150mm
Transportni medij Vrsta medija Komunalna otpadna voda
Temperatura 1 - 40 °C
Pumpa Komponente Radno kolo Jednokanalno radno kolo
Brtva osovine Dvostruka mehanička brtva
Ležajevi Oklopljeni kuglični ležajevi
Materijal Radno kolo Sivi lijev EN-GJL-251
Kućište Sivi lijev EN-GJL-251
Brtva osovine Silicijev karbid, gore u uljnoj kupki
Habajući prsten Bronca
Motor Izolacija Izolacijski razred H
Tip, polovi Indukcijski motor, 4 pola, IP69
Podmazivanje Turbinsko ulje (ISO VG32)
faza/napon 3-fazno / 400V / 50Hz / pokretanje zvijezda-trokut
Zaštita za motora (ugrađena) Minijaturni štitnik
Materijal Kućište Sivi lijev EN-GJL-251
Osovina Nehrđajući čelik EN-X20Cr14, Nehrđajući čelik l EN-X14Cr­Mo­S18
Kabel Guma, 10m H07RN8-F
Ispusni priključak Prirubnica DIN/ANSI DN150 (PN10)
Izborna dodatna oprema Vodoravna instalacija / okomita instalacija

Dimenzije u mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: najniža razina tekuće vode
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Uzmite u obzir: ispusni luk, spojno podnožje i komplet za stajanje dodatna su oprema i moraju se naručiti zasebno

Dimenzije - tip priključka vodilice u mm:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: najniža razina tekuće vode