Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 3 fazy / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zamknięty jednokanałowy wirnik zapewnia, że ścieki zawierające szlam i substancje włókniste mogą być skutecznie przepompowywane bez zatykania kanału.

150BYK | 3 fazy / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelKrzywa mocy, kolorWylot mmMoc nominalnaFazyObr/minMaksymalna wysokość podnoszenia, mMaksymalna wydajność l/minSposób rozruchuSucha masa kg *Przelot swobodny wirnika
WolnostojącaZ prowadnicami rurowymiWolnostojącaZ prowadnicami rurowymi
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 gwiazda/trójkąt 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 gwiazda/trójkąt 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 gwiazda/trójkąt 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 gwiazda/trójkąt 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 gwiazda/trójkąt 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 gwiazda/trójkąt 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 gwiazda/trójkąt 456,0 465,5 100
Króciec wwylotowy ø mm 150mm
Ciecz pompowana Typ medium Ścieki komunalne
Temperatura 0-40°C
Pompa Komponenty Wirnik Pojedynczy wirnik kanałowy
Uszczelnienie wału Podwójna uszczelka mechaniczna
Łożyska Łożyska kulkowe zamknięte
Materiał Wirnik Grey iron casting EN-GJL-250
Korpus Grey iron casting EN-GJL-250
Uszczelnienie wału Węglik krzemu, górna część w kąpieli olejowej
Zużycie Brązowy
Silnik Izolacja Klasa ochrony H
Smarowanie Olej turbinowy (ISOVG32)
Typ, bieguny Silnik indukcyjny, 4-biegunowy, suchy, IP68
Zabezpieczenie silnika (wbudowane) Czujnik temperatury w uzwojeniu
Fazy/napięcie 3-fazowy/ 400V/ 50Hz/ rozruch gwiazda-trójkąt
Materiał Korpus Grey iron casting EN-GJL-250
Wał Stal nierdzewna EN-X20Cr13, Stal nierdzewna EN-X14Cr­Mo­S17
Kabel Guma, H07RN8-F
Wylot Kołnierz DIN/ANSI DN150 (PN10)
Wyposażenie opcjonalne Instalacja pozioma / Instalacja pionowa

Wymiary:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

Minimalny poziom wody
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Uwaga: kolana wylotowe, stopy sprrzęgające i podpory (nogi) pompy muszą być zamawiane oddzielnie

Wymiary - wersja na prowadnicach:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

Minimalny poziom wody