Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
U bevindt zich hier:

200BYK | 3x400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Een gesloten tweekanaalwaaier zorgt ervoor dat afvalwater met slib en vezelachtige materialen efficiënt kan worden weggepompt, zonder verstopping.

200BYK | 3x400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
modelkleur pompgrafiekpersaansluiting mmnominaal vermogen kWfasentpmopvoerhoogte max mcapaciteit max. l/minstartmethodeDroog gewicht kg *vrije doorlaat ø mm
vrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizenvrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizen
200BYMK67.3 200BYMK67.3 200 7,3 3 960 9,4 7167 ster/driehoek 318,0 318,0 100
200BYMK610 200BYMK610 200 10 3 960 11,5 8000 ster/driehoek 332,0 332,0 100
200BYMK613.6 200BYMK613.6 200 13,6 3 960 14,2 9000 ster/driehoek 348,0 348,0 100
200BYMK616.8 200BYMK616.8 200 16,8 3 960 17,0 8333 ster/driehoek 681,8 499,9 100
200BYMK619.5 200BYMK619.5 200 19,5 3 960 19,3 9000 ster/driehoek 700,0 518,1 100
200BYMK622.6 200BYMK622.6 200 22,6 3 960 21,6 10000 ster/driehoek 726,0 544,1 100
200BYMK625.8 200BYMK625.8 200 25,8 3 960 23,9 10883 ster/driehoek 730,9 549,0 100
200BYMK633.2 200BYMK633.2 200 33,2 3 960 25,6 12500 ster/driehoek 859,7 677,7 100
200BYMK640.5 200BYMK640.5 200 40,5 3 960 27,9 12917 ster/driehoek 1061,9 916,4 100
200BYMK649.5 200BYMK649.5 200 49,5 3 960 30,1 14667 ster/driehoek 1087,9 942,4 100
ø persaansluiting 200mm
medium temperatuur 0-40°C
soort van de vloeistof rioolwater
pomp componenten waaier Dubbele kanaalwaaier
asafdichting Dubbele mechanische asafdichting
lagering Kogellagers, afgedicht en onderhoudsvrij
materiaal waaier Gietijzer GG25
behuizing Gietijzer GG25
asafdichting SiC, bovenzijde in oliebad
Slijtagering Brons
motor thermische motorbeveiliging (ingebouwd) thermische motorbeveiliging in wikkeling
smering turbine olie (ISO VG32)
type, polen inductiemotor, 6-polig, IP68
isolatie Isolatieklasse H
fasen / voltage 3-fasen / 400V / 50Hz / ster-driehoek
materiaal behuizing Gietijzer GG25
As Roestvrij staal EN-X14Cr­Mo­S17, roestvast staal EN-X20Cr13
kabel Rubber, H07RN8-F
persaansluiting Flens DIN/ANSI DN200 (PN10)
optionele toebehoren Horizontale installatie / Verticale installatie

afmetingen mm:

  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1 : minimale waterdiepte
modelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
200BYMK67.399074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK610105074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK613.6114074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK616.8120890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK619.5133387855065029120020036930169284212093675601417
200BYMK622.6133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK625.8133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK633.2133890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK640.51405103060077935320025036931869286412313506801539
200BYMK649.51535103060077935320025036931869286412313506801539


Let op: persbocht, voetbochtkoppeling en pompvoeten zijn toebehoren en dienen separaat besteld te worden

Afmetingen model met voetbocht mm:

modelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
200BYMK67.37604505472412002503107601651000380115771876310
200BYMK6107604505472412002503107601651060380115831936310
200BYMK613.676045054724120025031076016511503801159211026310
200BYMK616.890055065029120020035090015012205001209931103360
200BYMK619.5900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK622.6900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK625.8900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK633.2900550650291200200350900150140350012011561266410
200BYMK640.510306007793532002504301030172155045012011511261410
200BYMK649.510306007793532002504301030172155045012012811391410
  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1 : minimale waterdiepte