Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
U bevindt zich hier:

150BYK | 3x400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Een gesloten eenkanaalwaaier zorgt ervoor dat afvalwater met slib en vezelachtige materialen efficiënt kan worden weggepompt, zonder verstopping.

150BYK | 3x400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
modelkleur pompgrafiekpersaansluiting mmnominaal vermogen kWfasentpmopvoerhoogte max mcapaciteit max. l/minstartmethodeDroog gewicht kg *vrije doorlaat ø mm
vrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizenvrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizen
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 ster/driehoek 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 ster/driehoek 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 ster/driehoek 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 ster/driehoek 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 ster/driehoek 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 ster/driehoek 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 ster/driehoek 456,0 465,5 100
ø persaansluiting 150mm
medium temperatuur 0-40°C
soort van de vloeistof rioolwater
pomp componenten waaier Eenkanaals waaier
asafdichting Dubbele mechanische asafdichting
lagering Kogellagers, afgedicht en onderhoudsvrij
materiaal waaier Gietijzer GG25
behuizing Gietijzer GG25
asafdichting SiC, bovenzijde in oliebad
Slijtagering Brons
motor type, polen inductiemotor, 4-polig, IP68
thermische motorbeveiliging (ingebouwd) thermische motorbeveiliging in wikkeling
smering turbine olie (ISO VG32)
fasen / voltage 3-fasen / 400V / 50Hz / ster-driehoek
isolatie Isolatieklasse H
materiaal behuizing Gietijzer GG25
As roestvast staal EN-X20Cr13, Roestvrij staal EN-X14Cr­Mo­S17
kabel Rubber, H07RN8-F
persaansluiting Flens DIN/ANSI DN150 (PN10)
optionele toebehoren Horizontale installatie / Verticale installatie

afmetingen mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1 : minimale waterdiepte
modelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Let op: persbocht, voetbochtkoppeling en pompvoeten zijn toebehoren en dienen separaat besteld te worden

Afmetingen model met voetbocht mm:

modelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1 : minimale waterdiepte