Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
U bevindt zich hier:

150BYK | 3x400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Een gesloten eenkanaalwaaier zorgt ervoor dat afvalwater met slib en vezelachtige materialen efficiënt kan worden weggepompt, zonder verstopping.

150BYK | 3x400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
modelkleur pompgrafiekpersaansluiting mmnominaal vermogen kWfasentpmopvoerhoogte max mcapaciteit max. l/minstartmethodeDroog gewicht kg *vrije doorlaat ø mm
vrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizenvrijstaandmet voetbocht en geleidingsbuizen
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 ster/driehoek 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 ster/driehoek 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 ster/driehoek 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 ster/driehoek 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 ster/driehoek 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 ster/driehoek 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 ster/driehoek 456,0 465,5 100
ø persaansluiting 150mm
medium soort van de vloeistof rioolwater
temperatuur 0-40°C
pomp componenten waaier Eenkanaals waaier
asafdichting Dubbele mechanische asafdichting
lagering Kogellagers, afgedicht en onderhoudsvrij
materiaal waaier Gietijzer GG25
behuizing Gietijzer GG25
asafdichting SiC, bovenzijde in oliebad
Slijtagering Brons
motor fasen / voltage 3-fasen / 400V / 50Hz / ster-driehoek
isolatie Isolatieklasse H
type, polen inductiemotor, 4-polig, IP68
smering turbine olie (ISO VG32)
thermische motorbeveiliging (ingebouwd) thermische motorbeveiliging in wikkeling
materiaal behuizing Gietijzer GG25
As roestvast staal EN-X20Cr13, Roestvrij staal EN-X14Cr­Mo­S17
kabel Rubber, H07RN8-F
persaansluiting Flens DIN/ANSI DN150 (PN10)
optionele toebehoren Horizontale installatie / Verticale installatie

afmetingen mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1 : minimale waterdiepte
modelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Let op: persbocht, voetbochtkoppeling en pompvoeten zijn toebehoren en dienen separaat besteld te worden

Afmetingen model met voetbocht mm:

modelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1 : minimale waterdiepte