Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

200BYK | 3-fazna / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zatvoreno dvokanalno radno kolo osigurava da se kanalizacijska voda koja sadrži blato i vlaknaste tvari može učinkovito pumpati bez začepljenja.

200BYK | 3-fazna / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelKrivulja označena bojomProvrt mmIzlazna snaga kWFazer.p.m.Dobavna visina maks. mKapacitet maks. l/minMetoda pokretanjaSuha masa kg*Prolaz radnoga kola mm
samostojećas priključkom vodilicesamostojećas priključkom vodilice
200BYMK67.3 200BYMK67.3 200 7,3 3 960 9,4 7167 zvijezda/trokut 318,0 318,0 100
200BYMK610 200BYMK610 200 10 3 960 11,5 8000 zvijezda/trokut 332,0 332,0 100
200BYMK613.6 200BYMK613.6 200 13,6 3 960 14,2 9000 zvijezda/trokut 348,0 348,0 100
200BYMK616.8 200BYMK616.8 200 16,8 3 960 17,0 8333 zvijezda/trokut 681,8 499,9 100
200BYMK619.5 200BYMK619.5 200 19,5 3 960 19,3 9000 zvijezda/trokut 700,0 518,1 100
200BYMK622.6 200BYMK622.6 200 22,6 3 960 21,6 10000 zvijezda/trokut 726,0 544,1 100
200BYMK625.8 200BYMK625.8 200 25,8 3 960 23,9 10883 zvijezda/trokut 730,9 549,0 100
200BYMK633.2 200BYMK633.2 200 33,2 3 960 25,6 12500 zvijezda/trokut 859,7 677,7 100
200BYMK640.5 200BYMK640.5 200 40,5 3 960 27,9 12917 zvijezda/trokut 1061,9 916,4 100
200BYMK649.5 200BYMK649.5 200 49,5 3 960 30,1 14667 zvijezda/trokut 1087,9 942,4 100
ø Provrt za ispust mm 200mm
Transportni medij Vrsta medija Komunalna otpadna voda
Temperatura 1 - 40 °C
Pumpa Komponente Radno kolo Dvokanalno radno kolo
Brtva osovine Dvostruka mehanička brtva
Ležajevi Oklopljeni kuglični ležajevi
Materijal Radno kolo Sivi lijev EN-GJL-251
Kućište Sivi lijev EN-GJL-251
Brtva osovine Silicijev karbid, gore u uljnoj kupki
Habajući prsten Bronca
Motor Izolacija Izolacijski razred H
Tip, polovi Indukcijski motor, 6 pola, IP69
Podmazivanje Turbinsko ulje (ISO VG32)
faza/napon 3-fazno / 400V / 50Hz / pokretanje zvijezda-trokut
Zaštita za motora (ugrađena) Minijaturni štitnik
Materijal Kućište Sivi lijev EN-GJL-251
Osovina Nehrđajući čelik l EN-X14Cr­Mo­S18, Nehrđajući čelik EN-X20Cr14
Kabel Guma, 10m H07RN8-F
Ispusni priključak Prirubnica DIN/ANSI DN200 (PN10)
Izborna dodatna oprema Vodoravna instalacija / okomita instalacija

Dimenzije u mm:

  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: najniža razina tekuće vode
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
200BYMK67.399074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK610105074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK613.6114074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK616.8120890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK619.5133387855065029120020036930169284212093675601417
200BYMK622.6133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK625.8133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK633.2133890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK640.51405103060077935320025036931869286412313506801539
200BYMK649.51535103060077935320025036931869286412313506801539


Uzmite u obzir: ispusni luk, spojno podnožje i komplet za stajanje dodatna su oprema i moraju se naručiti zasebno

Dimenzije - tip priključka vodilice u mm:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
200BYMK67.37604505472412002503107601651000380115771876310
200BYMK6107604505472412002503107601651060380115831936310
200BYMK613.676045054724120025031076016511503801159211026310
200BYMK616.890055065029120020035090015012205001209931103360
200BYMK619.5900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK622.6900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK625.8900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK633.2900550650291200200350900150140350012011561266410
200BYMK640.510306007793532002504301030172155045012011511261410
200BYMK649.510306007793532002504301030172155045012012811391410
  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: najniža razina tekuće vode