Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 400V, trofazna / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Zatvoreni jednosmjerni rotor osigurava da se kanalizacijska voda koja sadrži mulj i vlaknaste tvari može učinkovito pumpati bez začepljenja.

150BYK | 400V, trofazna / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelBojovni kod krivulje učinkovitostiIspust mmNazivna snaga kWFazeokretaj/minMaks. Visina tlačenja pumpe mMaks. kapacitet l/minStartna metoda (metoda pokretanja)Suha masa kg*Kanal rotora mm
samostojećis fitingom za vodilicusamostojećis fitingom za vodilicu
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 zvijezda-trokut 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 zvijezda-trokut 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 zvijezda-trokut 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 zvijezda-trokut 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 zvijezda-trokut 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 zvijezda-trokut 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 zvijezda-trokut 456,0 465,5 100
ø izlaznog otvora 150mm
Medij (tekućina) Vrsta medija (tekućine) Gradske otpadne vode (kanalizacijski sustav)
Temperatura 0-40°C
Pumpa Komponente Rotor Jednokanalno radno kolo
Brtva okna Dvostruka mehanička brtva
Ležajevi Zaštićeni kuglični ležajevi, nije potrebno održavanje
Materijal Rotor Odljevak, sivi ljev EN-GJL-250
Kućište Odljevak, sivi ljev EN-GJL-250
Brtva okna SiC, gornja, u uljnoj kupki
Habajući prsten Bronca
Motor Faza / napon trofazna/ 400V/ 50Hz/ zvijezda-trokut start
Izolacija Klasa izolacije H
Zaštita motora (ugrađena) Toplinski senzor u navoju
Tip, polovi Indukcijski motor, 4 pola, IP68
Podmazivanje Turbinsko ulje (ISO VG32)
Materijal Kućište Odljevak, sivi ljev EN-GJL-250
Okno Nehrđajući čelik DIN 1.4021, Nehrđajući čelik EN-X14Cr­Mo­S17
Kabel Guma, H07RN8-F
Izlazni priključak Prirubnica DIN/ANSI DN150 (PN10)
Opcionalni pribor Horizontalna ugradnja / Vertikalna ugradnja

Dimenzije u mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: minimalna razina vode
ModelABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Molimo Vas da imate slijedeće na umu: izlazno koljeno, temeljno koljeno i set za samostojeću montažu predstavljaju dodatnu opremu te ih je potrebno zasebno naručiti.

Dimenzije - tip fitinga za vodilicu u mm:

ModelBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: minimalna razina vode