Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Jūs esate čia:

Smėliaduobės siurbliai

"Tsurumi" siurbliai suprojektuoti eksploatuoti su sudėtingiausiomis medžiagomis ir sąlygomis.

Maišytuvai

"Tsurumi" siurblių-maišytuvų asortimento modeliai paprastai ir efektyviai transportuoja smėlį, dumblą ir srutas. Jie pasižymi patvaria konstrukcija ir tvirtumu, todėl gali maišyti skystį ir užtikrinti nuolat aukštą efektyvumą pačiuose reikliausiuose objektuose.

Galia

Siurbliai gali pasiekti iki 177 m pumpavimo aukštį, jų našumas siekia iki 12 500 l/min., o variklių galia – nuo 0,4 kW iki 110 kW.

Patikimumas

"Tsurumi" įgijo patvarios siurbimo įrangos gamintojos reputaciją. Mūsų gaminiai atlaiko laiko išbandymus. Kai kurie siurbliai tebenaudojami praėjus daugiau nei 20 metų nuo pirmosios veikimo minutės. Tokiam ilgaamžiškumas pasiekti būtinos unikalios naujovės – spustelėkite čia ir sužinokite išsamiau.

Paprasta techninė priežiūra

"Tsurumi" siurbliai pagaminti siekiant ilgos eksploatacijos. Jie suprojektuoti taip, kad techninė priežiūra būtų paprasta, o remontas – operatyvus. Dėl paprastos, tačiau patvarios konstrukcijos juos galima išardyti naudojant bazinius įrankius (atsuktuvą arba veržliaraktį), taigi, techninės priežiūros specialistų mokymai yra ganėtinai baziniai.

Slėgis

"Tsurumi" – tai tvirtumo sinonimas. Patvarūs bendrovės siurbliai atlaiko itin aukštą slėgį, todėl gali nerti giliai į vandens telkinius ir šulinius.

Gaminių grupės

viršus