Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

200BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Uždaro tipo dviejų kanalų siurbliaratis užtikrina, kad nuotekos su dumblo ir kietų dalelių priemaišomis bus siurbamos našiai ir neužkimš siurblio.

200BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelisKreivės spalvaKanalas mmGalia kWFazės1/minMaks. Kėlimo aukštis mMaks. našumas l/minPaleidimo būdasSvoris, be skysčių (kg)*Siurbliaračio praėjimas mm
laisvai pastatomassu kreipiančiųjų sistemalaisvai pastatomassu kreipiančiųjų sistema
200BYMK67.3 200BYMK67.3 200 7,3 3 960 9,4 7167 žvaigždė/trikampis 318,0 318,0 100
200BYMK610 200BYMK610 200 10 3 960 11,5 8000 žvaigždė/trikampis 332,0 332,0 100
200BYMK613.6 200BYMK613.6 200 13,6 3 960 14,2 9000 žvaigždė/trikampis 348,0 348,0 100
200BYMK616.8 200BYMK616.8 200 16,8 3 960 17,0 8333 žvaigždė/trikampis 681,8 499,9 100
200BYMK619.5 200BYMK619.5 200 19,5 3 960 19,3 9000 žvaigždė/trikampis 700,0 518,1 100
200BYMK622.6 200BYMK622.6 200 22,6 3 960 21,6 10000 žvaigždė/trikampis 726,0 544,1 100
200BYMK625.8 200BYMK625.8 200 25,8 3 960 23,9 10883 žvaigždė/trikampis 730,9 549,0 100
200BYMK633.2 200BYMK633.2 200 33,2 3 960 25,6 12500 žvaigždė/trikampis 859,7 677,7 100
200BYMK640.5 200BYMK640.5 200 40,5 3 960 27,9 12917 žvaigždė/trikampis 1061,9 916,4 100
200BYMK649.5 200BYMK649.5 200 49,5 3 960 30,1 14667 žvaigždė/trikampis 1087,9 942,4 100
ø Išmetimo anga mm 200mm
Pumpuojamas skystis Temperatūra 0-40 C
Skysčio tipas Komunalinės nuotekos
Siurblys Komponentai Siurbliaratis Dvigubo kanalo darbo rotorius
Veleno sandarinimas Dvigubas mechaninis sandariklis
Guoliai Apsaugoti guoliai
Medžiaga Siurbliaratis Pilkasis ketus EN-GJL-200
Korpusas Pilkasis ketus EN-GJL-200
Veleno sandarinimas Viršutinis mechaninis sandariklis alyvos kameroje
Nusidėvėjimas Bronza
Variklis Tepimas Alyva (ISO VG32)
Fazės/Įtampa 3-fazės / 400V / 50Hz / s.d.
Tipas, poliai 6 polių variklis, IP68
Variklio apsauga (integruota) Miniatiūrinė apsauga
Izoliacija Izoliacijos klasė H
Medžiaga Korpusas Pilkasis ketus EN-GJL-200
Velenas Nerūdijantis plienas EN-X14Cr­Mo­S17, Nerūdyjantis plienas EN-X20Cr13
Kabelis Guma, H07RN8-F
Išmetimo prijungimas Flanšas DIN / ANSI DN200 (PN10)
Papildomi priedai Horizontalus/vertikalus montavimas

Matmenys mm:

  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: žemiausias vandens lygis
ModelisABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
200BYMK67.399074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK610105074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK613.6114074045054724120025036931869285712243506801364
200BYMK616.8120890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK619.5133387855065029120020036930169284212093675601417
200BYMK622.6133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK625.8133390055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK633.2133890055065029120020036930169284212093675601417
200BYMK640.51405103060077935320025036931869286412313506801539
200BYMK649.51535103060077935320025036931869286412313506801539


Dėmesio: išmetimo alkūnė, kreipiančioji alkūnė ir pastatymo stovas yra priedai, juos reikia įsigyti atskirai

Matmenys - pastatomas kreipiančiųjų pagalba mm:

ModelisBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
200BYMK67.37604505472412002503107601651000380115771876310
200BYMK6107604505472412002503107601651060380115831936310
200BYMK613.676045054724120025031076016511503801159211026310
200BYMK616.890055065029120020035090015012205001209931103360
200BYMK619.5900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK622.6900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK625.8900550650291200200350900150134550012011181228360
200BYMK633.2900550650291200200350900150140350012011561266410
200BYMK640.510306007793532002504301030172155045012011511261410
200BYMK649.510306007793532002504301030172155045012012811391410
  • 200BYMK610
  • 200BYMK613.6
  • 200BYMK616.8
  • 200BYMK619.5
  • 200BYMK622.6
  • 200BYMK625.8
  • 200BYMK633.2
  • 200BYMK640.5
  • 200BYMK649.5
  • 200BYMK67.3

W1: žemiausias vandens lygis