Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation

150BYK | 400V / 50Hz

Kanallaufrad_offen

Uždaro tipo vieno kanalo siurbliaratis užtikrina, kad nuotekos su dumblo ir kietų dalelių priemaišomis bus siurbamos našiai ir neužkimš siurblio.

150BYK | 400V / 50Hz
Kurve_U.jpg Kurve_U.jpg
ModelisKreivės spalvaKanalas mmGalia kWFazės1/minMaks. Kėlimo aukštis mMaks. našumas l/minPaleidimo būdasSvoris, be skysčių (kg)*Siurbliaračio praėjimas mm
laisvai pastatomassu kreipiančiųjų sistemalaisvai pastatomassu kreipiančiųjų sistema
150BYMK412.2 150BY412.2 150 12,2 3 1450 22,2 5833 žvaigždė/trikampis 237,0 237,0 100
150BYMK414.6 150BYMK414.6 150 14,6 3 1450 25,1 4504 žvaigždė/trikampis 237,0 237,0 100
150BYMK419.3 150BYMK419.3 150 19,3 3 1450 27,8 6500 žvaigždė/trikampis 262,0 262,0 100
150BYMK422 150BYMK422 150 22 3 1450 29,5 7417 žvaigždė/trikampis 409,0 417,5 100
150BYMK425.6 150BYMK425.6 150 25,6 3 1450 33,8 7967 žvaigždė/trikampis 436,0 452,5 100
150BYMK429.2 150BYMK429.2 150 29,2 3 1450 35,9 8533 žvaigždė/trikampis 436,0 466,1 100
150BYMK433 150BYMK433 150 33 3 1450 38,3 8520 žvaigždė/trikampis 456,0 465,5 100
ø Išmetimo anga mm 150mm
Pumpuojamas skystis Temperatūra 0-40 C
Skysčio tipas Komunalinės nuotekos
Siurblys Komponentai Siurbliaratis Vienkanalis siurbliaratis
Veleno sandarinimas Dvigubas mechaninis sandariklis
Guoliai Apsaugoti guoliai
Medžiaga Siurbliaratis Pilkasis ketus EN-GJL-200
Korpusas Pilkasis ketus EN-GJL-200
Veleno sandarinimas Viršutinis mechaninis sandariklis alyvos kameroje
Nusidėvėjimas Bronza
Variklis Tepimas Alyva (ISO VG32)
Fazės/Įtampa 3-fazės / 400V / 50Hz / s.d.
Tipas, poliai 4 polių variklis, IP68
Variklio apsauga (integruota) Miniatiūrinė apsauga
Izoliacija Izoliacijos klasė H
Medžiaga Korpusas Pilkasis ketus EN-GJL-200
Velenas Nerūdyjantis plienas EN-X20Cr13, Nerūdijantis plienas EN-X14Cr­Mo­S17
Kabelis Guma, H07RN8-F
Išmetimo prijungimas Flanšas DIN / ANSI DN150 (PN10)
Papildomi priedai Horizontalus/vertikalus montavimas

Matmenys mm:

  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: žemiausias vandens lygis
ModelisABB1CC1DN1DN2J2K1K2K3K4LMO
150BYMK412.28956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK414.68956103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK419.39856103704672091501502732055026379082835201076
150BYMK42212016904205472411501502732005026409112835601161
150BYMK425.613267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK429.213267304205472411501502732005026409112835601161
150BYMK43313267304205472411501502732005026409112835601161


Dėmesio: išmetimo alkūnė, kreipiančioji alkūnė ir pastatymo stovas yra priedai, juos reikia įsigyti atskirai

Matmenys - pastatomas kreipiančiųjų pagalba mm:

ModelisBB1CC1DN1DN2P1P2QRS1S3TUV1
150BYMK412.2630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK414.6630370467209150150260630137907350130723833310
150BYMK419.3630370467209150150260630137997350130813923310
150BYMK4227304205472411501503107301381213350909981098360
150BYMK425.673042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK429.273042054724115015031073013813383509011231223360
150BYMK43373042054724115015031073013813383509011231223360
  • 150BYMK433
  • 150BYMK429.2
  • 150BYMK425.6
  • 150BYMK422
  • 150BYMK419.3
  • 150BYMK412.2
  • 150BYMK414.6

W1: žemiausias vandens lygis