Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Jūs esate čia:

Kanalizacijos siurbliai

"Tsurumi" siūlo visapusišką kanalizacijos siurblių asortimentą, kurio modeliai atlieka transportavimo, aeravimo ir dekantavimo funkcijas. Gaminiai suprojektuoti taip, kad tiktų bet kokio dydžio vandens nuotekų valymo objektui. "Tsurumi" įrangoje diegiamos 90 metų kauptos naujovės, siekiant efektyvumo ir ilgaamžiškumo, kurie patenkintų jūsų poreikius.


Universalumas

Didelė "Tsurumi" siurblių galia ir patvarumas leidžia jiems transportuoti įvairiausias medžiagas, įskaitant dumblą, srutas, užterštą vandenį ir kanalizacijos nuotekas.


Patvarumas

"Tsurumi" įgijo patvarios siurbimo įrangos gamintojos reputaciją. Mūsų gaminiai atlaiko laiko išbandymus. Kai kurie siurbliai tebenaudojami praėjus daugiau nei 20 metų nuo pirmosios veikimo minutės. Tokiam neprilygstamam patikimumui pasiekti būtinos ypatingos naujovės – spustelėkite čia ir sužinokite išsamiau.


Paprasta techninė priežiūra

"Tsurumi" siurbliai pagaminti siekiant ilgos eksploatacijos. Jie suprojektuoti taip, kad techninė priežiūra būtų paprasta, o remontas – operatyvus. Dėl paprastos, tačiau patvarios konstrukcijos juos galima išardyti naudojant bazinius įrankius (atsuktuvą arba veržliaraktį), taigi, techninės priežiūros specialistų mokymai yra ganėtinai baziniai.


Dekanteriai

"Tsurumi" siurbliai-dekanteriai – rentabilus sprendimas, pailginantis nedidelių vandens valymo objektų įrangos eksploataciją. Siurbliai nuo paviršiaus pašalina lengvesnį vandenį ir palieka skendinčias putas bei kanalizacijos nuotekas, taip sumažindami bendrąjį laikomų atliekų tūrį ir pailgindami objekto įrangos eksploataciją.

Gaminių grupės

viršus