Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Jūs esate čia:

Kanalizacijos nuotekų valymo įranga

Ilgametė "Tsurumi" vandens transportavimo gaminių projektavimo patirtis leido išplėsti vandens nuotekų valymo įrangos asortimentą.


Šiuos specialus ir unikalius "Tsurumi" gaminius galima naudoti ne tik vandens nuotekų valymo fizinėje ar biologinėje pakopose, bet ir kitose srityse.


"Tsurumi" – tai vienas taškas visiems jūsų pramoninių ir savivaldybės vandens nuotekų valymo objektų poreikiams tenkinti.


Strypiniai sietai

"Tsurumi" strypiniai sietai naudojami siekiant pašalinti daleles pirmajame vandens nuotekų gryninimo etape. "Tsurumi" strypiniai sietai – patvarus ir efektyvus pirminio tiksliojo vandens nuotekų valymo sprendimas. Galima rinktis įvairų atstumą tarp strypų, pritaikytą skirtingo dydžio dalelėms sulaikyti.


Siurbliai-maišytuvai

"Tsurumi" KRS serijos siurbliai-maišytuvai – praktikoje patvirtintas patikimas sprendimas nuosėdoms iš smėliagaudžių valyti. Kadangi jie buvo iš pradžių projektuoti sudėtingai eksploatacijai statybų sektoriuje, KRS gali efektyviai tvarkyti terpę, kurioje yra daug smėlio ar dumblo.


Putų nugriebtuvai

"Tsurumi" FSP panardinamasis putų nugriebtuvas efektyviai surenka putas, naudodamas purkštuvą (siurbimo mechanizmą). Tokiu būdu galima lengvai šalinti plūduriuojančias priemaišas.


Diafragminiai pūstuvai

"Tsurumi" TLD serijos modeliai – tai diafragminiai aeratoriai, suprojektuoti vandens nuotekoms aeruoti biologinėje vandenvalos objekto pakopoje. Šie aeratoriai taip pat tinka švariam vandeniui aeruoti vandens gyvių ir augalų ūkiuose, žuvininkystėje ir akvariumuose. Jie veikia maitinami iš vienfazės kintamosios srovės tinklo, taigi, juos galima naudoti prijungus prie standartinio elektros lizdo.


Aeratoriai

"Tsurumi" aeratorius galima įrengti greitai ir pigiai, jie aeruoja ir maišo kanalizacijos nuotekas. Juos galima montuoti bet kokiame vandens telkinyje, be to, jiems nereikia kompresoriaus. "Tsurumi" aeratoriai pagaminti vadovaujantis unikaliu oro sandarinimo tarpo principu, kuris užtikrina, kad dvigubas mechaninis sandariklis veikimo metu niekada nesiliestų su skysčiu. Tai kartu su keliomis kitomis naujovėmis leidžia padidinti bendrąjį gaminio patikimumą.


Dekanteriai

"Tsurumi" siurbliai-dekanteriai – rentabilus sprendimas, pailginantis nedidelių vandens valymo objektų įrangos eksploataciją. Siurbliai nuo paviršiaus pašalina lengvesnį vandenį ir palieka skendinčias putas bei kanalizacijos nuotekas, taip sumažindami bendrąjį laikomų atliekų tūrį ir pailgindami objekto įrangos eksploataciją.

Gaminių grupės

viršus