Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Jūs esate čia:

Gyvulininkystė ir žuvininkystė

"Tsurumi" jau daug metų tiekia drėkinimo ir aeravimo sistemas ūkiams. Tai – gaminiai, kurie patikimai veiks su jūsų verslo įranga.


Universalumas

"Tsurumi" gaminių asortimentą sudaro 700 siurblių modelių, kurių galia siekia iki 110 kW. Galime pateikti gaminius, kurie patenkins beveik visus pumpavimo poreikius. Mes dirbame jau 90 metų, taigi, mūsų siurbliai gali transportuoti beveik viską – nuo srutų ir purvo iki cemento bei korozinių skysčių.


Aeracija

"Tsurumi" aeratoriai tiekia didelį oro ir vandens srautą, pasiekdami kiekvieną bako užkampį. Variklių galia svyruoja nuo 0,75 kW iki 40 kW. Visi asortimento modeliai gali efektyviai aeruoti bei padidinti deguonies išeigą.


Patikimumas

Jau 90 metų diegiame naujoves siurblių pasauliui. "Tsurumi" yra sukūrusi įvairių ypatingų technologijų, kurių dėka mūsų siurbliai tapo vieni patikimiausių pasaulyje. Spustelėkite čia ir sužinokite išsamiau.


Paprasta techninė priežiūra

"Tsurumi" siurbliai pagaminti siekiant ilgos eksploatacijos. Jie suprojektuoti taip, kad techninė priežiūra būtų paprasta, o remontas – operatyvus. Dėl paprastos, tačiau patvarios konstrukcijos juos galima išardyti naudojant bazinius įrankius (atsuktuvą arba veržliaraktį), taigi, techninės priežiūros specialistų mokymai yra ganėtinai baziniai.

Gaminių grupės

viršus