Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Jūs esate čia:

Aeracija

"Tsurumi" panardinamieji aeratoriai su automatinio siurbimo funkcija leidžia efektyviai siurbti ir valyti komunalines bei pramonines vandens nuotekas. "Tsurumi" vieni iš pirmųjų užtikrino savo aeratorių atitiktį Europos standartui EN12255-15.


Galia

"Tsurumi" aeratoriai tiekia didelį oro ir vandens srautą, pasiekdami kiekvieną bako užkampį ir efektyviai pašalindami nuosėdas. Variklių galia svyruoja nuo 0,75 kW iki 40 kW. Visi asortimento modeliai gali efektyviai aeruoti bei padidinti deguonies išeigą.


Mažai techninės priežiūros

Aeratoriai gali ilgai veikti be sutrikimų, jiems techninė priežiūra beveik nereikalinga. "Tsurumi" konstrukcija yra pranašesnė už membranines poras, kurios naudojamos membraniniuose aeratoriuose ir kurios dažnai užsikemša arba būna užblokuojamos. Tokiu būdu išvengiama brangaus remonto ir ilgalaikių veikimo pertrūkių. Be to, aeratoriai neturi užšalimo problemos.


Patikimumas

"Tsurumi" aeratoriai pagaminti vadovaujantis unikaliu oro sandarinimo tarpo principu, kuris užtikrina, kad dvigubas mechaninis sandariklis veikimo metu niekada nesiliestų su skysčiu. Tai kartu su keliomis kitomis naujovėmis leidžia padidinti bendrąjį gaminio patikimumą. Norėdami sužinoti, kaip dar pagerinome aeratorių kokybę, spustelėkite čia.


Paprasta įrengti

Aeratoriai įrengiami greitai ir pigiai. Juos galima montuoti bet kokiame vandens telkinyje, be to, jiems nereikia kompresoriaus.

Gaminių grupės

viršus